У Тернополі чоловік прожив без жодних документів 25 років

Поділитися

Виявляється, життя абсолютно без жодного документа можливе. Це вдалося довести мешканцю Тернополя, який 25 років давав собі раду без документів.
Міграційна служба Тернопільської області повідомила про вкрай курйозний випадок. До них звернувся чоловік, який 25 років жив без документів. Йдеться не лише про паспорт – у нього взагалі не було нічого, щоб посвідчувало його особу.

Вперше прийнято заяву про оформлення посвідки на тимчасове проживання від особи, що визнана особою без громадянства,
– йдеться у повідомленні міграційної служби.

ДМС здійснила низку перевірок, які дозволили прийняти рішення про надання чоловіку посвідки на проживання, яка в перспективі дозволить йому набути українське громадянство.

В офіційному повідомленні йдеться:”У Тернопільському відділі № 1 УДМС у Тернопільській області вперше прийнято заяву про оформлення посвідки на тимчасове проживання від особи, що визнана особою без громадянства.

Внаслідок правового врегулювання питання про визнання особи без громадянства, таким правом зміг вперше скористатися заявник, який майже 25 років прожив у місті Тернопіль без будь яких документів, які б засвідчували його особу .

Після здійснення перевірок, ДМС України прийнято рішення про визнання особою без громадянства і відповідно працівниками Тернопільського відділу №1 прийнято заяву про оформлення посвідки на тимчасове проживання.

Наявність документа надасть змогу заявнику вирішити спектр соціально- економічних питань та в подальшому реалізувати право щодо набуття громадянства України”, -повідомляє Управління ДМС у Тернопільській області

Ви вірите, що будівельні компанії, які знищували українські парки, нормально відбудують Україну? Чи просто освоять мільярди і отримають надприбутки?

Фестиваль думок 2022 збирає валізу тем, про які варто поговорити