Чому щасливі пари не розповідають про себе у соціальних мережах

Поділитися

Зараз люди все частіше постять інформацію про свої стосунки (і життя). Вважається, що якщо цього немає у мережі, немає доказів того, що це сталося.

Соціальні медіа часто є доповненням (якщо не проекцією) нашої ідентичності, зв’язків та самоцінності. У соцмережах ми можемо створити свій образ, визначити кількість людей, які нас люблять і бачать, і, зрештою, оцінити та порівняти своє місце у соціумі.

Зрештою, ми стаємо залежними від усіх вподобайок. Індивідуальність, зв’язки, цінність, які репрезентують соціальні медіа, — це боротьба, яка дуже глибоко вкоренилася в людському суспільстві.

Щоб дізнатися, як людина хоче уявити себе світу, достатньо подивитися на її сторінку у соцмережах. Це ще вірніше (і, якщо чесно, цікаво), коли справа доходить до інтимних стосунків.

Звичайно, нормально і навіть чудово пишатися і не приховувати того, з ким ви зустрічаєтеся, але, водночас, є чіткий зв’язок між тим, наскільки вам важливі ці стосунки, і тим, як часто ви постите про це.

І для цього є низка причин.

Вам стає краще від однієї думки, що інші люди точно це побачать.

Іншими словами, якщо нам чогось не вистачає у певній сфері нашого життя, ми шукаємо це почуття в іншому місці.

Виходить, якщо ми зможемо переконати себе в тому, що інші люди бачать наші щасливі стосунки, то ми станемо від цього щасливішими, підсвідомо змінивши свою точку зору.

Коли ви щасливі в житті (у стосунках) ви, природно, більше у них присутні. І тоді ви постите менше фотографій та рідше перевіряєте свої соціальні медіаканал. Це не означає, що ви зовсім не заходите у Facebook, але коли ви щасливі в реальному житті, не хочеться зайвий раз відриватися від нього, правда ж?

Ще один аспект зайвої відвертості у тому, що ви розповідаєте громадськості про те, чим не задоволені. Але, незалежно від контексту, проблема ніколи не вирішується після того, як хтось виставляє бруд на огляд всіх друзів на Facebook.

Якщо у вас справжні стосунки, то вам не потрібно шукати підтвердження.

Іншими словами, постійні оновлення про стосунки здаються трохи схожими на прохання. Щастя у тому, щоб бути разом, а не постити про це. Щасливим парам нічого не потрібно нікому доводити.

Вони не використовують один одного, щоб довести всьому світу, що вони щасливі, милі та досить привабливі. Вони разом, тому що хочуть бути разом, а не через свої психологічні проблеми, що глибоко укорінилися.

Дослідження показують, що люди, які рідше користуються соціальними медіа, як правило, почуваються щасливішими, пише Затишок

Депресія часто пов’язана з надмірним використанням соціальних медіа через теорію соціального порівняння. Інтенсивне використання соцмереж також зазвичай асоціюється з відсутністю психічного здоров’я.

Чому розлучення може стати другим шансом, на який ви так чекали

Група крові жінки розповість про те, яка вона у ліжку