Відомі прикарпатські художники створили картину під час зйомок нового кліпу T.HUTSULS «Хвилями»

Поділитися

Лише тиждень минув від релізу нової пісні колоритного гурту з Коломиї T.HUTSULS «Хвилями», а команда презентує кліп до новинки. Історія про батька та сина, одного з яких забирають на війну… Відео від Hutsul-Art Production – як маленьке кіно, примушує глядача співпереживати за героїв і вболівати за хеппі-енд.

Головні ролі у кліпі «Хвилями» зіграли справжні батько та син – відомі художники Прикарпаття Лев Чопенко та Орест Чопенко. Прямісінько на знімальному майданчику, на який перетворилася Коломийська мала філармонія, митці за лічені години створили нову картину. Та головна інтрига сюжету, за задумом режисера Hutsul-Art Production Аріни Цимбал, – чи повернеться з війни один із героїв цієї відеоісторії?..
Завдяки актуальному сюжету і тужливому звуку скрипки, на якій грає вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал, кліп підсилює драматизм самої композиції «Хвилями», що є миттєвою емоцією на воєнні події в Україні.

  • «Хвилями» – це пісня-вистава, – каже Алекса Цимбал. – Тож і до відео ми підійшли максимально по-кіношному. Тут передані усі емоційні стадії: заперечення – гнів – знесилення – прийняття – боротьба. Було непросто писати цю пісню, і ще складніше – співати її. В уяві згадуються події 2014-го, які переживала моя родина, виїжджаючи зі Слов’янська, і внутрішній страх втратити найцінніше. З початком повномасштабного вторгнення росії цей стан посилився в рази… І найкращим рішенням було виговорити наболіле, видихнути – і продовжити боротьбу.
В унісон із прем’єрою кліпу «Хвилями» картину Лева та Ореста Чопенко, створену під час зйомок, виставили на благодійний аукціон у Києві. Унікальне полотно пішло з молотка за 20 тисяч гривень. Так митці із Прикарпаття і масштабний культурологічний проект Hutsul Planet, частиною якого є гурт T.HUTSULS, долучилися до збору коштів на будівництво мікро-будинків для жителів Київської області, які постраждали внаслідок воєнних дій.
Переглянути відеопрем’єру від T.HUTSULS «Хвилями» можна тут

Що насправді ховається за образою та як правильно на неї реагувати

Стулья компьютерные в ассортименте: какое выбрать?