5 причин, чому ми закохуємося у інших людей, коли вже перебуваємо у відносинах

Поділитися

Правда чи брехня: якщо ти закохуєшся в когось, коли ти вже у стосунках із кимось, це означає, що ти не любиш цю людину.

Для багатьох людей відповідь – так. Багато хто вважає, що ти ніколи не любила свого чоловіка, якщо закохуєшся в іншого. Але я так не вважаю. Хоча ти можеш відчувати біль і провину за те, що закохалася в іншого, на те є причини. Не те щоб твій чоловік був мало хороший, або мало тебе любить. Просто ти можеш не усвідомлювати, які інші якості чи моменти важливі для тебе.

Ось 5 причин, чому ми іноді закохуємося в інших людей, навіть якщо вже перебуваємо у добрих стосунках:

1. У вас різна мова кохання.

Можливо, твої потреби зовсім відрізняються від того, що дає тобі твій партнер. Ти цінуєш якісний час разом, але не отримуєш цього. Це не обов’язково його вина — може, у нього просто немає часу, а може ти сама не сказала йому, що тобі потрібно. Але коли ти знаєш, що він тебе любить і закохуєшся в іншого, це означає, що тобі потрібно трохи палива, і інша людина може тобі це дати.

2. Тобі потрібні більш інтелектуально-стимулюючі розмови.

Може це тому, що ви не можете бути досить серйозні, щоб поговорити про таке, або тому, що один з вас не поважає думку іншого. Але глибокі інтелектуальні розмови зближують пари. Відносини неспроможні вижити без цього. Ви повинні вміти розмовляти на різні теми.

3. Вам цікаві різні речі.

У вас повинні бути різні інтереси, але не настільки, щоб вам не було про що поговорити, щоб ви зовсім не розуміли один одного, особливо, якщо вам властива впертість. Протилежності може і притягуються, але спільні інтереси є важливими для будь-яких відносин.

4. Ваші цінності не співпадають.

Коли ти розумієш, що закохалася в іншого частково через його переконання, значить, у цьому й справа. Твої цілі в житті відрізняються від цілей та устремлінь твого чоловіка. Ти бачиш життя не так, як він, і навпаки.

5. Ви на різних етапах життя.

Час справді може бути невідповідним. Може ви правда на різних життєвих етапах щодо кар’єри, духовності, віку та інших міркувань. Все ще може залежати від того, наскільки добре кожен з вас знає себе. Один розібрався в собі і готовий йти далі, а інший ще намагається зрозуміти, чого хоче від життя.

Джерело

Співачка Yuliia On презентує сингл “Як ти?”

Відразу після виступу путіна росіяни розкупили всі прямі квитки на 21 вересня в Стамбул і Єреван