Chingis присвятив новий сингл людям, яким доводиться відпускати коханих

Поділитися


Український виконавець Chingis презентує новий сингл “Відпускаю” про відносини між чоловіком та жінкою. Під час війни та інших непростих ситуаціях люди та почуття проходять випробування і не витримавши цього розлучаються.

Останні два роки виявилися досить складними для нашої країни: спочатку пандемія, а вже зараз повномасштабна війна. Кохані жінки в інших країнах – чоловіки боронять нашу територіальну цілісність на фронті, або ж на волонтерському чи економічному фронті. Не кожен може витримати випробування війною та розлукою, саме тому не зважаючи на почуття все більше закоханих пар розлучаються.

“В реаліях сьогодення ми повинні призвичаїтись до того, що настане час, коли ми маємо знайти в собі сили й відпустити кохану людини. В кожного власна історія й кожен знайде в цій пісні щось своє. Потрібно по-справжньому любити людину, щоб відпустити. Тому, цінуйте те, що маєте”, – коментує Chingis.

Chingis присвячує нову композицію сами таким людям, які попри безмежне кохання одне до одного, мають розлучитися: хтось на не тривалий час, а хтось на все життя.

Нагадаємо.що 8-го липня, Chingis презентував життєвий сингл “Очі” в якому втілений біль родини племінника – полоненого офіцера “Азовсталі”.

Зволожувач повітря: забаганка чи необхідність?

Галереї «ДЕКО» створили лімітовану серію хусток, щоб зібрати кошти на відбудову музею Г. Сковороди