ФІФА заробило на чемпіонаті світу з футболу 7,5 млрд доларів

Поділитися

Днями інтернет-газета “Про все” повідомляла скільки мільйонів заробили збірні на чемпіонаті світу з футболу у Катарі. Сьогодні стало відомо, що під час чемпіонату світу з футболу в Катарі 2022 року вболівальники витратили на стадіонах на 39% більше власних коштів, ніж на мундіалі у рашці чотири роки тому. Про це повідомляє Bloomberg. За даними Visa, офіційного платіжного постачальника події, вболівальники витратили на стадіонах на 39% більше, ніж на Чемпіонаті світу 2018 року в рашці. Дані включають витрати за допомогою карток Visa — єдиних, які приймаються в закладах

За даними Visa, найбільше грошей витратили гості з Саудівської Аравії, США, Об’єднаних Арабських Еміратів, Мексики та Великобританії. Фінал між Аргентиною та Францією 18 грудня показав найбільші витрати за всю гру, повідомляє Економічна правда.

Організатори турніру в Катарі сподівалися, що Чемпіонат світу з футболу забезпечить поштовх на 17 млрд доларів для економіки в 220 млрд доларів і стане трампліном для подальшого розвитку таких секторів, як туризм і розваги. Однак агентство Reuters повідомило, що оборот  навряд чи досягне прогнозів у 1,2 млн протягом місячного турніру.

Змагання уже довели фінансовий успіх для ФІФА, яка заявила про заробіток у 7,5 млрд доларів за цей чотирирічний цикл. Це на 1 млрд доларів більше, ніж очікувалося.

Москалі обстріляли Херсон напередодні Святого вечора: 8 загиблих та 58 поранених українців. Згоріли 66 легкових авто

Наступного року українці будуть святкувати Різдво 25 грудня разом з усім цивілізованим світом