Сейран Кадиров: пам’ять про захисників України

Поділитися

Представництво спільно з Платформою пам’яті Меморіал героїв вшановує пам’ять загиблих захисників України
Спецпризначенець Сейран Кадиров загинув 21 січня 2023 року від кулі снайпера під Бахмутом на Донеччині.
Сейран народився в родині вчителів музики у селі Малоріченське, Крим. Його бабусю та дідуся депортували з півострова у 1944 році. Назад родина змогла повернутися на початку 1990-их. У селі Сейран побудував невеликий сімейний готель. Але відкрити його не встиг, бо півострів окупували росіяни. Через активну проукраїнську позицію Сейрана переслідувало фсб, тож разом із родиною був змушений залишити окупований Крим. Оселилися в Києві. Працював начальником служби безпеки холдингу «Хлібні інвестиції».

З першого дня повномасштабного вторгнення Сейран записався у тероборону і став на оборону Києва. Потім служив у лавах спецпідрозділу «Крим» ГУР Міністерства оборони України.
«У дитинстві Сейран зі своїм молодшим братом завжди були нашою охороною, куди б ми не пішли з дівчатами. Брата в мене не було, але був Сейран. Всі знали, що з нами жарти погані. Ніхто не ображав мене. Завдяки його захопленню спортом, фізичній формі, темпераменту та сміливості ніхто і не насмілювався сказати щось не те… Сейран дуже любив музику і мав гарний смак. Неймовірна людина! Був та залишиться таким у моїй пам‘яті назавжди. Немає слів, щоб передати всю мою лють», – написала співачка Джамала, яка була подругою дитинства загиблого.
«Я постійно відмовляла тебе їхати на війну, але ти зробив свій вибір. Ти не міг відмовити друзям, колегам, завжди всім допомагав і був дуже порядною, чесною, доброю Людиною. Ти мріяв повернутися в наш український Крим. Вічна, світла пам’ять, герою», – написала подруга Олена Новіковська.
«Його мрією було побачити вільний Крим – нашу історичну батьківщину. Вічна слава Сейрану, ти назавжди залишишся в нашій памʼяті як добра, щира і порядна людина, чудовий батько і чоловік», – зазначили на сторінці культурно-освітнього центру «Кримська родина».
Посмертно Сейран нагороджений заохочувальною відзнакою ГУР «За бойові заслуги».
Поховали захисника в селі Чайки на Київщині. У Сейрана залишилися дружина і три доньки.

Постраждалі від війни школи можуть отримати 700 тисяч грн на відновлення

Парламенту України під час війни довіряє більшість українців, а найбільше – молодь