Трьох правоохоронців із управління стратегічних розслідувань національної поліції підозрюють у катуванні тернополян

Поділитися

Незаконно затримали, перевищуючи службові повноваження, й катували – підозрюють 3 правоохоронців на Тернопільщині
Під процесуальним керівництвом прокурорів Тернопільської обласної прокуратури повідомили про підозру 3 співробітникам управління стратегічних розслідувань в області департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України у завідомо незаконному затриманні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, перевищенні службових повноважень та катуванні ( ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 371, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 127 КК України).
За даними слідства, працівники управління стратегічних розслідувань на узбіччі дороги в обласному центрі зупинили бус із 4 тернополянами. Діючи в інтересах свого знайомого, виходячи за межі наданих їм прав та службових повноважень, без будь-яких законних на те підстав співробітники УСР із застосуванням заходів фізичного та психологічного впливу здійснили затримання чоловіків, що перебували у автомобілі. Вони силою витягли їх з авто та завдали тілесних ушкоджень, хоча потерпілі не чинили їм жодного опору. Правоохоронці впродовж 2 годин незаконно утримували чоловіків в безпорадному стані: лежачи на узбіччі проїзної частини дороги обличчям вниз з заведеними за спину руками в кайданках. Їх дії завдали потерпілим окрім фізичних, ще й моральних страждань, адже очевидці події, оскільки це все відбувалось у громадському місці, знімали побачене на мобільні телефони.
Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється групою слідчих тернопільського управління державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

Судять водія з Борщівщини, який вчинив смертельну ДТП

На Тернопільщині завдяки прокуратурі громада отримала у власність гідроспоруду вартістю понад 800 тис грн