Розслідуванням встановлено, що увечері 6 квітня 2022 року нетверезий водій, керуючи технічно справним мікроавтобусом «VOLKSWAGEN», зіткнувся з автомобілем «ВАЗ-21013» в селищі Мельниця-Подільська. Внаслідок аварії пасажир транспортного засобу «ВАЗ-21013» загинув на місці пригоди, а водія відвезли до лікарні із численними травмами, кваліфікованими як тяжкі тілесні ушкодження.
Розпочато судовий розгляд кримінального провадження у Борщівському районному суді, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/voce-ja-conhece-as-5-linguagens-do-amor-confira-quais-sao-elas-2-150x150.jpg)
5 речей, які дуже зміцнюють шлюб
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/dep-150x150.jpg)