Помер перший службовий собака тернопільських рятувальників: за час служби Бім врятував 19 людей

Поділитися

Головне управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області з сумом повідомляє про те, що на 12 році життя зупинилось серце лабрадора-ретривера на прізвисько Бім, котрий був першим собакою-рятувальником в лавах пожежно-рятувальної служби Тернопільщини.
Бім мав міжнародний сертифікат рятувально-пошукового собаки та був здатен відшукати потерпілого навіть в екстремальних умовах. Свій професіоналізм лабрадор підтвердив, коли став наймолодшим учасником чемпіонату світу серед собак-рятувальників у Нідерландах та кращим у національному чемпіонаті. Він не раз демонстрував свої професійні здібності у пошуково-рятувальних операціях на відкритій території та у техногенних завалах. Разом зі своїм провідником двічі працював у зоні АТО. Більшу частину свого життя Бім служив Батьківщині: на рахунку собаки-рятувальника 21 залучення та 19 врятованих життів.
Сьогодні ми прощаємось з нашим чотирилапим товаришем.
Спочивай, Біме, твоя місія виконана з честю.
Дякуємо за службу!

Короткометражний фільм “Перший сніг” завоював одразу три нагороди на престижному Міжнародному кінофестивалі Focus у Лас-Вегасі

На вихідні у Тернополі буде до 11 градусів морозу