«Це система, режим тривоги якої задають або вмикають неавтоматичним способом, – розповідає начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Тернопільській області Володимир Слідзевич. – У разі надзвичайної ситуації працівник бригади «швидкої» натискає на спеціальну тривожну кнопку SOS, на пульт централізованого спостереження надходить сигнал – і озброєний наряд реагування поліції охорони оперативно виїжджає на допомогу екіпажу».
Перші «швидкі» Тернопільщини обладнали такою сигналізацією три роки тому – і тепер під надійним захистом поліції охорони перебувають усі екіпажі медиків. Це важливо, адже екстрена допомога стоїть на передовій медицини.
Загалом в Україні, за словами начальника Управління технічної охорони Департаменту поліції охорони Віталія Новікова, ручними системами тривожної сигналізації з підключенням до головного пункту централізованого спостереження поліції охорони обладнано 270 автомобілів швидкої медичної допомоги, повідомляє Управління поліції охорони в Тернопільській області.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/4pfUMs9MRPoInqiRzdDDOILiHQvxaGXbo_-npguXsyg-150x150.jpeg)
Що змінить закон “Про медіа”
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/02/ded96e0-lut-brygada-150x150.jpg)