Як Волинь укріплюється на тлі річниці повномасштабного вторгнення Росії

Поділитися

Настрої чіткі — дати відсіч — журналіст про військових на Волині
Як Волинь укріплюється на тлі річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну розповів кореспондент Громадського радіо Мирослав Ватащук.

Настрої військових на Волині дуже чіткі — дати відсіч. Північний кордон дуже сильно укріпили інженерними спорудами. Усі можливі проїзди, дороги пристріляні артилерією та заміновані — це давно ні для кого не секрет. Усі чітко знають, що раптом і щось станеться, то тією стороною ніхто не наступатиме. До усього на Волині постійно тривають навчання військових.
Також географічне розташування області сприяє захисту. Північ Волині є лісистою та болотистою. За словами військових, зайві дамби для посилення оборони підірвали.

Пройти тими шляхами, сформувати ударний кулак із броні саме там і танками піти на Луцьк — нереально. Усі наявні засоби ураження ворога на Волині також є. Військові готові до цього.
Зараз на Волині жителі прикордонних міст та сіл самі допомагають військовим укріплювати кордон, будувати бліндажі, рити окопи. Люди були занепокоєні можливістю російського наступу торік влітку: знали про постійні навчання військових у Білорусі, були під впливом нагнітання в інформації у соцмережах про нібито «підготовку білоруської армії до наступу».

Нині багато місцевих — у військових частинах, бережуть спокій волинян. Люди спілкуються з ними й розуміють, що наразі Волинь готова до оборони.
Читайте та слухайте також: Величезним міфом є те, що Лукашенко чинить супротив Путіну — Шрайбман

Програма створена у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю Громадського радіо і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Українська співачка, AMARIIA, присвячує свій трек сильним жінкам та захисницям України

За 1 мільйон 251 тисячу 200 доларів моспархатні попи продають джерело святої Анни