Тернопільський мер Сергій Надал впродовж війни виписував собі максимальні премії. НАЗК уже склало протокол

Поділитися

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало адміністративний протокол з конфлікту інтересів щодо Тернопільського міського голови Сергія Надала.

Мер Тернополя з 2021 та протягом 2022 року преміював себе в максимальному розмірі та надавав собі допомогу на оздоровлення, матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань також у максимальних гранично допустимих обсягах. Розмір премій міг досягати 250 % від посадового окладу.

Це містить ознаки порушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172–7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачено штраф від 1700 до 3400 гривень (ч. 1 ст. 172–7 КУпАП). За вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів — штраф від 3400 до 6800 гривень (ч. 2 ст. 172–7 КУпАП).

На сайті міської ради преміювання Надала заперечели. Звісно, коли за 14 роківу мера погоджувались з критикою? тут досі розповідають, що парки в Тернополі не забудовуються. Але хто вірить чиновникам?

У Тернополі та Львові відбулись концерти української співачки й блогерки Анни Трінчер

В Тернополі свій 80-річний ювілей великим сольним концертом відзначить Хор Верьовки