![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/04/343411249_141740222062914_1471317880090123069_n-scaled.jpg)
Але все змінилось коли психіатриня виписала Єгору таблетки і тепер він в компанії з вірними друзями – транквілізаторами та заспокійливим, їде розказувати свої жарти про: чудодійну силу сучасної психіатрії, часовий парадокс буття українцем, повітряні тривоги, цивільні накрути, рожеві окуляри, літеру «і» та експертів після читання яких хочеться втопитись у відчаї реалізму.
Приходьте всі, 28-го травня у креативний кластер «Na пошті» – буде смішно, життєво та експресивно