Aspen Teens: Fight for UA Dream — нова можливість від Klitschko Foundation для підлітків, які мають власне бачення майбутнього України

Поділитися

Aspen Teens: Fight for UA Dream — 2-денні філософські семінари для підлітків 14-17 років, де вони аналізуватимуть тексти відомих мислителів, а разом з тим висловлюватимуть власні думки щодо майбутнього України. 

Що буде після перемоги? Якою буде наша держава через 10 років? Майбутнє України — основне питання сьогодення. Воно турбує усіх, а особливо молодь. Прогресивні думки молодих людей — це те, чого зараз потребує країна. 

Саме тому заохочення молоді до глибокого осмислення світу допоможе їм відчути силу та енергію творити зміни самостійно. Для цього потрібен безпечний простір, де б підлітки знаходили однодумців, не боялися висловлювати свої думки і мислити нестандартно. 

Klitschko Foundation у партнерстві з The Aspen Institute Kyiv запускають другу серію філософських семінарів: спільноти, де підлітки дискутуватимуть і зможуть вчитися один в одного. Cерія діалогів відбуватиметься з 5 травня до 3 червня 2023 року в онлайн-форматі. 

В кінці проєкту для учасників семінарів буде проведено Reunion — спільна зустріч у безпечному місці. Вона пройде в липні, але точна дата буде повідомлена згодом.

Реєстрація триває до 5-го травня. Деталі та аплікаційна форма за посиланням

Після реєстрації прийде лист з відповіддю, а потім учасники дізнаються свою групу та точну дату проведення семінару.

Проєкт реалізується Klitschko Foundation разом із The Aspen Institute Kyiv.

Сольний стендап-концерт Єгора Шатайла «СЕКУНДА БАБАКА» у Тернополі

Із ринку Росії за останній місяць вийшли більше 20 компаній, серед яких: KFC, Mercedes-Benz, EA