Гурт Amariia мотивує до самопізнання в новій роботі Freedom

Поділитися


Музичний проєкт Amariia у своїй творчості підіймає вкрай важливі теми. На цей раз музиканти сфокусувалися на темі самопізнання — засобі на шляху до свободи. Енергійний саунд синглу Freedom, з потужними гітарними партіями та електронними елементами, доповнює надихаючий лейтмотив пісні: прийняти особисту революцію та жити повним життям.

«Звільнитися від внутрішніх перешкод, прийняти себе та знайти власний шлях до свободи. Ці теми актуальні для мене по життю. Люди часто живуть за нав’язаними стереотипами соціуму. Де ж тоді справжні ми? Ступити в невідоме страшно, але коли ти навчишся приймати цей Всесвіт, слухати себе справжнього — ти стаєш вільним і починаєш жити повним життям, — впевнена фронтвумен гурту та авторка пісні Марія Архіпова. — Ця тема актуальна й у контексті українського сьогодення: приймаючи свою мову, культуру і спадщину, долаючи ворога, що хоче вказувати нам як жити, Україна виборює свободу».

На підтримку синглу гурт Amariia відзняв метафоричне mood-video у Швейцарських Альпах. За задумом творчої групи, простори гірських пейзажів створюють відчуття свободи та безмежності, спонукають до відкриття нових горизонтів і досягнення підвладних меж. Сніжна буря символізує боротьбу: вона може зруйнувати старі структури, створюючи нові можливості й перетворюючи оточуюче середовище. Так само революція і боротьба можуть призвести до звільнення, змін, руйнування старих порядків і створення нових шляхів для ідей та перетворень. Режисером роботи став Сергій Субботін.

Додамо, з 14 липня Amariia разом з одеським гуртом Orionix відправляться в благодійний тур містами України. Мета виступів — збір коштів на потреби бригади НГУ «АЗОВ». Перший концерт відбудеться в Києві в Volum Club.

Нова пісня-заклик гурту Fix Me Please спонукає слухачів відкривати нові горизонти життя

Оксана Караванська представила колекцію вишиванок Ukrainian Code.2023 на благочинному вечорі у США