Христина Присяжнюк презентувала романтичний трек “Зорепадом”

Поділитися


Христина Присяжнюк презентує нову композицію «Зорепадом», присвячену усім закоханим серцям, які вирішили назавжди об’єднати свій життєвий шлях. У такий складний для країни час, попри усі негаразди та перешкоди, українці продовжують кохати та доводити: кохання – це єдине почуття, яке крізь роки та події відчувається, наче вперше.

«Наразі соцмережі стали наче відеокнигами про мільйони закоханих сердець.Я дивлюсь ці історії й захоплює подих: наші захисники та захисниці їдуть з фронту додому, аби лічені дні побути в обіймах коханих. А дехто навіть цілеспрямовано, щоб укласти шлюб. Це захоплює і надихає. Так і народилась ця ніжна пісня «Зорепадом». Вона – про кожне закохане серце, адже коли ти живеш і знаєш, що попри відстані, будь-які труднощі, твоє життя наповнюється сенсом щодня, бо тоді є заради кого жити», – прокоментувала Христина Присяжнюк.

У ліричному mood video співачка постала у прообразі нареченої: у білій сукні, покрита білим мереживом. В оформленні роботи команда надала перевагу виключно білому кольору. Адже, за повір’ям, він символізує щасливе сімейне життя. Присяжнюк додає: «Сподіваюсь, що через наше mood video, ми змогли передати настрій, те піднесення, яке відчуває кожна жінка, яке йде до вівтаря. Я надихалась і своїми власними почуттями, коли ми 10 років потому з моїм чоловіком вирішили об’єднати наші долі. Тому знаю, який це важливий день для закоханих. Моя мрія – аби під «Зорепадом» сотні українських молодят танцювали свій весільний танець».

У Тернополі судитимуть викритого СБУ пособника окупантів, який здавав росіянам патріотичних односельчан

Китай такий же ворог України як і росія