![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/355024325_659969332837357_6614193781129031441_n-scaled.jpg)
![🤵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f935.png)
![👰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta5/1/16/1f470.png)
Андрій – учасник АТО, військовослужбовець, який проходить курс реабілітації у військовому госпіталі в Заліщиках, а Анна з донькою приїхала з Херсонщини, щоб бути поряд з коханим. І це посприяло військовому стати на ноги, адже він не хотів щоб маленька донечка бачила, як пересувається на візочку. Андрія війна застала в Польщі, але з першого дня , ні хвилини не роздумуючи, виїхав в Україну боронити рідний край. Обороняв Бориспіль, згодом звільняв Київщину, Харківщину. З – під Ізюма їхній підрозділ перекинули в район Соледара – Бахмута. Коли повертався з похорону кращого друга, зворотньою дорогою завантажився боєприпасами. На слизькій дорозі автівка перекинулася, внаслідок чого отримав важку травму ноги. Від 22 січня – по лікарнях, з Тернополя потрапив у Заліщики. Тепер фактичного вчиться заново ходити. Герой зізнається, що їм з дружиною та донечкою подобається і госпіталь, і Заліщики.
Тому саме тут, у нас в громаді, вирішили дати обідницю перед Богом. Таїнство вінчання провів парох Парафії Покрови Пресвятої Богородиці у м. Заліщики – отець Іван Сендзюк у каплиці на території КНП “Заліщицького обласного госпіталю інвалідів війни та реабілітованих» .
Щастя та здоров’я молодятам під мирним небом України! Нехай цей шлюб буде благословенний на Небесах і щасливим на землі.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354263669_659965702837720_6258764666562175241_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354460083_659967796170844_4273782173237566611_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354032608_659968546170769_3180769856280287615_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354553430_659968639504093_2657362382823979846_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354255325_659968729504084_5448844917862476610_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354427898_659969019504055_7686798404335798339_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354452143_659969442837346_625054586544887430_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354470107_659969789503978_77519471158680717_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354437549_659969846170639_2467885980123583255_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354459963_659969916170632_6807635513331337132_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/353857967_659969952837295_4125691215264013280_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354217458_659970019503955_1644605504204408872_n-scaled.jpg)
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/354248840_659970162837274_4890604400330572902_n-scaled.jpg)