«Клич друзів — граймо разом» — один із таких проєктів.
Згідно з результатами дослідження ChildWise, 99,8% школярів віком від з 11 до 16 років мають персональні гаджети та постійний доступ до Інтернету. Тому свій вільний час діти часто проводять перед екранами замість того, щоб гратися на подвір’ї. До цього додається те, що через війну багато шкіл та спортивних майданчиків було зруйновано або пошкоджено.
Проєкт «Клич друзів — граймо разом» бере відповідальність по відновленню спортивної інфраструктури і прагне залучити дітей до занять спортом та полюбити здоровий спосіб життя. Проєкт започатковано у 2005 році і за цей час було встановлено 201 спортивний майданчик.
Детальніше про проєкт та реєстрація за посиланням.
Дедлайн подачі заявки 31 липня.