99,8% школярів віком мають персональні гаджети та постійний доступ до Інтернету, тому свій вільний час діти часто проводять перед екранами замість того, щоб гратися на природі

Поділитися

28 травня 2022 року у Гамбурзі відбувся футбольний матч, значення якого вийшло далеко за межі стадіону. Метою заходу, організованого благодійною організацією WeAreAllUkrainians та за підтримки гамбурзького футбольного клубу Hamburger SV, був збір коштів на допомогу Україні. Зібрані 150 000 євро підуть на встановлення спортивних майданчиків у школах України в межах проєкту «Клич друзів — граймо разом». 

«Клич друзів — граймо разом» — один із таких проєктів. 

Згідно з результатами дослідження ChildWise, 99,8% школярів віком від з 11 до 16 років мають персональні гаджети та постійний доступ до Інтернету. Тому свій вільний час діти часто проводять перед екранами замість того, щоб гратися на подвір’ї. До цього додається те, що через війну багато шкіл та спортивних майданчиків було зруйновано або пошкоджено. 

Проєкт «Клич друзів — граймо разом» бере відповідальність по відновленню спортивної інфраструктури і прагне залучити дітей до занять спортом та полюбити здоровий спосіб життя. Проєкт започатковано у 2005 році і за цей час було встановлено 201 спортивний майданчик. 

Детальніше про проєкт та реєстрація за посиланням

Дедлайн подачі заявки 31 липня. 

Українологія: стартував проект для підлітків про розвінчування міфів російської пропаганди

Верховний суд України скасував рішення Тернопільської обласної ради про ліквідацію школи мистецтв. Час виправляти помилку депутатам