Пісня QUEST PISTOLS “Хто Ми Є” несе у собі найважливішу місію – об’єднати українців

Поділитися


Антон Савлепов, Костя Боровський та Микита Горюк представляють нову авторську пісню після відродження оригінального складу культового українського гурту QUEST PISTOLS .
Прем’єра, на яку чекали всі шанувальники QUEST PISTOLS. Після возз’єднання у гурта одразу вийшло кілька успішних робіт. Це були переклади вже відомих хітів колективу та дуетна пісня «Очі» з Артемом Пивоваровим. «Хто Ми Є» перша робота нового етапу творчості групи. Автором слів та музики незмінно є Олександр Чемеров.
«Хто Ми Є» – пісня про єдність й шлях до перемоги, про підтримку та людяність, про теплі спогади та солодку ностальгію, про магічну властивість музики лікувати душі. Разом із синглом QUEST PISTOLS презентують нову відеороботу, яка дарує квиток у минуле, де глядач зможе зануритися у довоєнні емоції, гортаючи альбом спогадів, образів і подій з іноді буремного, але мирного життя.
«Цей старий корабель та всі події на ньому як метафора нашого спільного минулого — Україна 2007. Як привид він ходить десь по Дніпру кожної ночі, в той час, як ми з вами бачимо у своїх мріях та снах таке ж саме тепле безтурботне майбутнє. Хто Ми Є? Питання, що наразі набуває фундаментального значення. Відкопати коріння, згадати себе, прийняти та цінити. Але ще важливіше – жити саме тут та саме зараз, своїми свідомими діями будувати спільне світле майбутнє», – ділиться Антон Савлепов.
«Нам хотілося відчути самим і передати нашим людям дуже важливу емоцію, що врешті решт все буде добре, по-новому й українці знов будуть щасливими. Нагадати, що у важкі часи головне бути щирими, єднатися, усвідомлювати власну природу і якості та створювати нову реальність попри перешкоди. Крінж-бар на кораблі із дивними ситуаціями та щирими персонажами — чесна алюзія на нашу Україну, яку ще чекає багато відчайдушних зусиль та дивовижних змін, і яку ми так любимо попри все. Красиву, талановиту, молоду, найкращу та свіжу. У нас з нею ще все попереду», – додає Костянтин Боровський.
«Хто Ми Є» несе у собі найважливішу місію – об’єднати українців. Так, ми дуже різні, але нас об’єднує любов до Батьківщини та бажання перемоги. Разом із релізом гурт QUEST PISTOLS розпочинає співпрацю з фондом Лівий Берег з метою допомоги у відбудові нашої країни вже зараз. У приспіві йдеться: #ЗЛАМАНЕВІДБУДУЙ це один із напрямків діяльності Фонду — відбудова дахів у цивільних домах у постраждалих регіонах, а також допомога військовим, а саме ремонт та купівля авто. Частина грошей з концертного туру гурту буде відправлено на підтримку діяльності фонду.

Війна проти зерна. Чи вдасться Україні зберегти та продати цьогорічний урожай?

Бізнес і майно “свободівця” Головка