Співачка Марія Ткачук презентує авторський трек “Троянди” про важливість розуміння поміж людьми

Поділитися


Марія Ткачук – юна, але талановита співачка і виконавиця з Київщини.
Співачка вже встигла випустити кілька треків та музичних відео, стати учасницею національного відбору на Дитяче Євробачення-2019, взяти участь у live-концерті із повністю живим звуком на телеканалі Музвар.
Справжнім досягненням співачки став вихід до півфіналу Чорноморських ігор-2023 в категорії “Авторська пісня 6 – 17 років”. Цього року організатори отримали понад пяти сотен заявок з усіх куточків світу. Виступи учасників оцінювало професійне журі.
Сьогодні Марія робить важливий крок вперед у власному творчому розвитку і презентує свою авторську пісню під назвою “Троянди”.
Основний меседж треку – наскільки важливо розуміти один одного, і наскільки важливо уникати невизначеності між людьми і наскільки важливо добирати потрібні слова.
“Мене часто питають “звідки такі дорослі тексти? Я вважаю, що мистецтво ширше, ніж власний досвід. І тому, коли відбувається процес написання пісні, ноти самі знаходять слова. Ти граєш і якесь слово, і ніби воно проситься в пісню, а до нього вже і рима”, – відверто говорить співачка.
Стосунки між людьми – один із найважливіших моментів для кожного українця зараз, коли кожний наступний день несе невідомість. Але ми не завжди це усвідомлюємо. Іноді теплі почуття і важливі слова до наших рідних і близьких – це єдине, що підтримує всіх нас.
“Троянди” – це пісня про невизначеність між людьми. Слова – цікава річ, ними можна приховати справжні наміри. Слова можна недоговорити або висловитити з допомогою слів все, що думаєш. Буває, ти не звертаєш увагу на них, а читаєш лише те, що в очах. Пісня передає стан, коли вже втомлюєшся читати між рядків і ставиш конкретне питання, що ця невизначеність означає, все це-зівʼяне, чи розцвіте?”, – щиро ділиться виконавиця.
Особливістю музичної атмосфери треку є те, що, не дивлячись на глибоку тему, вона передає атмосферний та позитивний настрій. Під “Троянди” хочеться танцювати, спостерігати як заходить сонце і перейнятись вечірньою атмосферою, смакувати кожну мить і ноту.

Мешканці Борсуківської громади зустріли тіло загиблого воїна із с. Борщівка – Опалька Тараса

Як швидко купити оригінальні автозапчастини в Україні