Після перемоги українці готові брати участь у виборах і відбудовувати свою країну, орієнтуючись на місцеві інтереси

Поділитися

Нове опитування громадської думки Міжнародного республіканського інституту (IRI) показало, що більшість громадян України зберігають відданість демократії та підтримують ідею проведення виборів після завершення війни. Більшість населення вважає, що пріоритети післявоєнної відбудови мають визначатися на місцевому рівні і що після війни Україна відновить свою територіальну цілісність у межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року. Опитування також показало, що українці в переважній більшості підтримують вступ до Європейського Союзу (ЄС) та Північноатлантичного альянсу (НАТО).
«Після перемоги українці готові брати участь у виборах і відбудовувати свою країну, орієнтуючись на місцеві інтереси», – сказав Стівен Нікс, старший директор IRI у Євразії.
Опитування показало, що прихильність громадян України до демократії залишається незмінною: 62% респондентів підтримують проведення виборів після закінчення війни.
Дослідження також показало, що українці в переважній більшості виступають за те, щоб пріоритети відбудови визначалися громадянами шляхом опитувань та місцевими органами влади. Така підтримка зросла у порівнянні із попереднім опитуванням порівняно з попереднім опитуванням IRI, проведеним у лютому цього року.
«Українці чітко визначили свій шлях у майбутнє: спершу повернути окуповані території, а потім відбудувати свої громади та продовжити курс на інтеграцію в ЄС», – сказав Нікс.
Громадяни України продовжують висловлювати рішучу підтримку вступу до Європейського Союзу. Близько восьми з десяти українців підтримали б вступ до ЄС і НАТО, якби це питання було винесено на референдум.
Український народ залишається впевненим у перемозі і в тому, що післявоєнна Україна повернеться до міжнародно визнаних кордонів 1991 року. Така думка висловлюється більшістю респондентів у всіх регіональних та вікових групах. Детальніше – читайте тут

 

У Музеї Корсаків відбувся міжнародний форум “Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія”

До свята “Halloween” в співачки Уляни Оніщенко, яка виступає під псевдонімом ULYA, вийде кліп “Маски”