Від грипу в Україні померло 35 осіб

Поділитися

Від початку епідемічного сезону, з 2 жовтня по 4 лютого, на ГРВІ перехворіло 2 700 416 осіб, питома вага дітей серед захворілих становить 54,3%.
Серед захворілих виявлено 136 829 випадків захворювання на COVID-19, з них 712 осіб з позитивним результатом тестування на COVID-19 померли, в тому числі 4 дитини віком до 17 років.
Внаслідок ускладнень від грипу померли 35 осіб.

На сьогодні перевищення епідпорогу зареєстровано в Житомирській, Хмельницькій, Вінницькій та Чернівецькій областях.
За останній звітній тиждень, з 29 січня по 4 лютого, на ГРВІ перехворіло 226 338 осіб, з них 125 556 — діти віком до 17 років. Перевищення епідемічного порогу дуже високого рівня зареєстровано в Житомирській та Хмельницькій областях. В Вінницькій та Чернівецькій областях показники захворюваності залишаються на високому рівні. В 11 областях епідпоріг досягнув середнього рівня і лише в 9 регіонах України зберігається стабільна ситуація та неепідемічний рівень захворюваності на ГРВІ. В 22 регіонах зафіксована циркуляція вірусів грипу типу А та В.
“Дійсно, спостерігаємо невеликий зріст захворюваності на ГРВІ. У порівнянні із попереднім тижнем серед дітей віком до 17 років відбувся ріст захворюваності на 30,6%, серед дорослих – на 12,9%. Одним із факторів цього зростання є переважання в циркуляції вірусів грипу АH1, для яких характерний різкий підйом захворюваності, після якого йде різкий спад. Аби не отримати ускладнень від грипу та COVID-19, рекомендовано робити щеплення, це є єдиним надійним захистом”, — зазначила Оксана Кошалко, завідувачка відділу організації епіднагляду.

Наступні три дні на Тернопільщині дощитиме

Особливості бізнес-плану для інвестиційного проєкту