Прокурорами Київської міської прокуратури повідомлено про підозру депутату Почаївської міської ради Тернопільської області, який у Києві пропонував свої послуги зі зняття військовозобов’язаних з розшуку, а також працевлаштування на державні підприємства з метою подальшого бронювання від мобілізації. 
За таку допомогу чоловік, який постійно мешкав у столиці, брав від 4 до 10 тис. доларів США. Зокрема, своєму знайомому, який перебував у розшуку, депутат обіцяв оновити військово-облікові документи в одному зі столичних РТЦК без його присутності, допоміг зі зняттям з розшуку, а згодом обіцяв допомогу у працевлаштуванні до структурного підрозділу одного з міністерств з подальшим бронюванням.
За свої послуги підозрюваний частинами отримав 77 тис. гривень на картку, а під час одержання 10 тис. доларів США його затримали в порядку ст. 208 КПК України.
Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 369-2 КК України, а саме як одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави у 506 тис. грн.

