qwqwqe_ilklЯкщо говорити відверто – то ніяк. Найімовірніше, Люди вирішать цей клопіт за власний кошт. Якщо ж забалакати проблему – то ось як це виглядає.

7 вересня 2016 року комісія з чиновників думала-гадала як забезпечити водою жителів села Сеньків Монастириського району. У складі комісії “думку гадали” керуючий справами Монастириської районної ради Вансач Михайло, начальник Бучацького міжрайонного управління водного господарства Кулина Богдан, головний інженер Бучацького МУВГ Масюк Василь та Задарівський сільський голова Рібого Іван. Радилися мужі не в кабінеті, а на природі в селі Сеньків. Правда, фест думати не хотіли, бо здибались з метою лише “часткового вирішення проблеми забезпечення водою жителів села”. Кому саме має перепасти вода, за якими партійними квотами чи якимись привілеями – не повідомляли.
За інформацією сільського голови на сьогодні в селі налічується п’ятдесят приватних садиб, в яких проживають мешканці. Криниці в приватних господарствах безводні, тільки в деяких є невелика кількість води після випадання дощів. На даний час місцевою владою організовано підвіз води по вулицях ємкістю до 10 метрів кубічних.
Комісією обстежено водонапірну башту, дві існуючі та не діючі свердловини. Одна з них відновленню не підлягає, другу необхідно обстежити спеціалістами на предмет відновлення так як вони пробурені понад 25-30 років.
Також на території села є два джерела, які захаращені.
Для першочергового вирішення проблеми облворесурсів пропонує, громадам розчистити дані джерела, облаштувати їх колодязями-фільтрами і водозбірниками.
В перспективі, якщо не відновляться запаси води у криницях, необхідно вирішувати питання централізованого водопостачання, йдеться на сайті водників.

3 comments

  1. Сергій

    Звертаюсь до автора на рахунок його писанини щодо – “часткового вирішення проблеми забезпечення водою жителів села”. Кому саме має перепасти вода, за якими партійними квотами чи якимись привілеями – не повідомляли”. До чого тут партійні квоти чи якісь привілеї. В даний час проблема не тільки в одному Сенькові, а по цілій Україні.У зв’язку з посушливими роками, малим випаданням опадів зимою чи літом, а також глибоким заляганням вод, ось основна причина. І тут треба дійсно думати як вирішити дану проблему, а не з сарказмом щось виписувати. Звертаюсь до людини яка опублікувала дану статтю, при чому в якій нічого поганого не написано, а на оборот загострена проблема із водою,якщо ви такі розумні, то подумайте спільно з ОДА на рівні держави де знайти кошти для вирішення даної проблема не тільки в Сенькові, а і по цілій області, до вашого відома дана проблема в багатьох інших населених пунктах така сама.

  2. Алла

    Певно той Сергій – водник або чинуша з райради.. автор висміяв справедливо..жопу чинуші прокатали до села, бензин спалили – горілку, певно, теж попили, підраховуючи можливий заробіток із 50 хат, поділили прибуток майбутній і все… таке враження, що не має у нас держави… проблема з водою по всій Україні саме через таких обмежених водників, які десятиліття чи 5 років тому не могли передбачити елементарні речі… для чого вони зарплату в райраді отримують? для чого обирають туди депутатів? щоб виробити програму комфортного життя на території району..а як є проблеми, то треба вирішувати..люди платять податки – за ці податки і треба населенню зробити роботу…

  3. Сергій

    що ти жіночко мелеш.яка горілка чи бензина, а про заробіток взагалі нема, що говорити.ти хоч розумієш що таке вода і звідки вона береться.на рахунок того, що автор справедливо висміяв, то хочу сказати, що такі автори більше нічого не вміють, він би краще не скатував статті з інших сайтів, а вивчив дану проблему і поділивсь думкою як її вирішити, якщо такий розумний, а таке як просто, тупо писати, то любий зможе.але немає дивниці, всі ми добре знаємо які в нас ЗМІ.

Напишіть відгук