Тернопільська інтернет-газета «Про все» відкриває блоги! Запрошуємо до реєстрації усіх бажаючих авторитетних особистостей краю

Поділитися

Інтернет-газета «Про все» запрошує усіх поважних тернополян, яким є що сказати, фахівців з різних галузей долучитися до ведення блогів на нашому сайті.

Якщо Ви хочете бути почуті, щоб про Вашу позицію оперативно дізнались в Тернополі, Україні та світі – блоги на «Про все» для Вас якнайкраще підходять.

 Можливо, Ви з чимось не згідні – тоді Вам також  необхідно завести блог на «Про все»! Саме тут буває щодня вся владна верхівка Тернополя ( до речі, голова Тернопільської ОДА, керівник облради чи міський голова, прокурори чи головні міліціонери області і Тернополя можуть долучитися до ведення блогів), політичний істеблішмент (панство політичне прохання сухими заявами прес-служб не «забивати» блог), бізнесовці, банкіри, науковці, студенство, церковні діячі, письменство та інші не менш поважні особистості.

Долучайтесь!

Для того, щоб вам було відкрито  акаунт в блогах, необхідно вислати на електронну пошту інтернет-газети «Про все»  provse87@mail.ru ваше фото, коротку автобігрофію, контактний номер телефону (його не буде оприлюднено, лише для погодження певних моментів, неточностей тощо)

З повагою шеф-редактор Віталій Мацюк

Банківська система Тернопілля зазнає удару якщо Нацбанк заборонить достроково забирати внести

Внаслідок самовільного водокористування комунальним підприємством у Шумську завдано збитків на суму 83,508 тис.грн.