Губернатор Тернопільщини випрошував гроші у Тигіпка

Поділитися

Відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра соціальної політики України Сергія Тигіпка із головою Тернопільської облдержадміністрації Валентином Хоптяном та заступником голови – керівником апарату ОДА Юрієм Желіховським.

Під час спілкування голова ОДА порушив низку кадрових питань, а також звернувся з клопотанням про виділення коштів на завершення реалізації в області проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги», повідомляє сайт ОДА.

Дана програма втілюється в життя за рахунок позики Світового банку і спрямована на створення „єдиного вікна” для призначення допомог шляхом відповідного облаштування та оснащення приміщень місцевих органів праці та соціального захисту населення, а також комп’ютеризації процесу призначення допомоги.

В області, в рамках проекту, здійснюється ремонт приміщень районних управлінь праці та соціального захисту населення, проводиться їх комп’ютеризація.

На це вже виділено з бюджету проекту 4,1 млн. гривень. Відтак, необхідне фінансування, в межах загальної вартості робіт, становить 11,7 млн. гривень.

Подвійні стандарти тернопільських “свободівців”

Іван Ляховський з тернопільського «Глитая» збире усі театральні премії України?