111

У м.Кременець на навчально-тренувальній базі олімпійської підготовки “Кременець” відбулись змагання чемпіонату України з санного спорту серед юніорів та Кубок України з санного спорту серед чоловіків та жінок.

У чемпіонаті України призерами змагань стали:

одномісні сани (юніори)
І місце –  Оболончик Олександр (Тернопільська обл., м.Кременець, МСУ)
ІІ місце –  Захарків Роман (Львівська обл., МСУ)
ІІІ місце –  Винницький Іван (Львівська обл., КМСУ)

одномісні сани (юніорки)
І місце –  Полуситок Анастасія (Львівська обл., КМСУ)
ІІ місце – Стецків Олена (Львівська обл., КМСУ)
ІІІ місце –  Коза Марта (Львівська обл., КМСУ)

двомісні екіпажі
І місце –  Винницький Іван (Львівська обл., КМСУ)
Фітель Олег (Львівська обл., КМСУ)
ІІ місце –  Дукач Антон (Львівська обл., КМСУ)
Терновий Павло (Львівська обл., КМСУ)
ІІІ місце –  Оболончик Олександр (Тернопільська обл., м.Кременець, МСУ)
Янкевич Андрій (Тернопільська обл., м. Кременець, КМСУ)

командна гонка
І місце –  команда Львів-1
ІІ місце –  команда Кременець-1
ІІІ місце –  команда Львів-2
У Кубку України призерами змагань стали:

одномісні сани (чоловіки)
І місце –  Мандзій Андрій (Тернопільська обл., м.Кременець, МСУ)
ІІ місце –  Кісь Андрій (Львівська обл., МСУ)
ІІІ місце –  Козак Ігор (Львівська обл., МСУ)

одномісні сани (жінки)
І місце –  Галайджян Марина (Львівська обл., МСУ)
ІІ місце –  Полуситок Анастасія (Львівська обл., КМСУ)
ІІІ місце –  Куречко Галина (Львівська обл., КМСУ)
двомісні екіпажі
І місце –  Мандзій Андрій (Тернопільська обл., м.Кременець, МСУ)
Яцкевич Вадим (Тернопільська обл., м.Кременець, МСУ)
ІІ місце –  Козак Ігор (Львівська обл., МСУ)
Захарків Роман (Львівська обл., МСУ)
ІІІ місце –  Винницький Іван (Львівська обл., КМСУ)
Фітель Олег (Львівська обл., КМСУ)

командна гонка
І місце –  команда Львів-1
ІІ місце –  команда Львів-2
ІІІ місце –  команда Кременець

Управління з питань фізичної культури
і спорту обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.