111

Боротьба із українофобами, із неуками у владі, із ненависниками України – сьогодні обов’язок кожного громадянина нашої держави. Із гордістю виконав цей обов’язок письменник Василь Шкляр, який попросив перенести його нагородження Шевченківською премією «на той час, коли при владі в Україні не буде українофоба Дмитра Табачника».

«Роман «Залишенець. Чорний ворон», безперечно, достойний Шевченківської премії. Але книга, що розповідає про знаменитий Холодний Яр – повстання українців у 1920 роки проти більшовицької окупаційної влади, викликала незадовільні оцінки багатьох проросійських чиновників та політиків. Їм не сподобалося, що такий твір нагородили найвищою премією в країні, тому вони почали кампанію очорнення твору. А справжні патріоти, у свою чергу, високо оцінили твір Василя Шкляра і розпочали кампанію збору народної премії для письменника. За один тиждень вже зібрано 31 тисячу гривень! Відтак, закликаю усіх небайдужих перерахувати кошти на персональний рахунок Василя Шкляра» – наголосив координатор руху «За Україну!» Степан Барна.

Реквізити:

Одержувач Шкляр В.М.

Ідентифікаційний код – 1878817350

Приват-банк

Р/р 26202601729257

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

 

Вчинок та твір «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра заслуговують на народне визнання!

2 comments

 1. Той що багато знає

  Конгрес Українських Націоналістів, підтримуючи ініціативу письменників та громадських діячів України, оголошує збір коштів на альтернативну народну Шевченківську премію українському письменнику Василю Шкляру за його патріотичний роман „Чорний ворон”.
  Ідею збірки коштів серед української націоналістичної громади подав Голова Конгресу Українських Націоналістів (2003–2010 рр.) Олексій Івченко, який зробив перший внесок на рахунок письменника – 10 тисяч гривень.
  Тепер запитання: До чого тут Степан Барна?

  Ми звертаємось до всіх членів Конгресу, наших однодумців, прихильників та всіх небайдужих українців – підтримаймо мужню громадянську позицію Василя Шкляра!

  Реквізити для поповнення рахунку:

  Банк одержувача: АТ „Єврогазбанк”

  МФО 380430

  Код за ЄДРПОУ 1878817350

  Рахунок 262035017040

  Призначення платежу: поповнення поточного рахунку (або Благодійний внесок), Шкляр Василь Миколайович. Без ПДВ.

 2. ххх

  треба підтримати!!!
  Табачника геть!!! Шкляру – премію!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.