У “Тернопільстандартметрології» новий керівник – Іван Бридун

Поділитися

До недавнього часу це відомство очолював 36-річний Євген Мельничук. Проте, нардеп від Партії Регіонів Орест Муц розгорнув активну інформаційну кампанію проти нього, «прив’язав» його до кримінального угруповання «Аракс».

Як відомо, 18 лютого 2011 року Верховна Рада України підтримала два запити народного депутата України, голови Тернопільської обласної організації Партії Регіонів Ореста Муца з приводу неправомірних дій керівника державного підприємства «Тернопільстандартметрологія» Євгена Мельничука.

Запити направлено до першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, голови Державної служби технічного регулювання України, Генерального прокурора України, прокурора Тернопільської області щодо правомірності закриття кримінальних справ, порушених проти Євгена Мельничука, керівника державного підприємства «Тернопільстандартметрологія», а також затягування їх розгляду Тернопільським міськрайонним судом та до першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі України, голови Державної служби технічного регулювання України щодо незаконних дій керівника державного підприємства «Тернопільстандартметрологія» Євгена Мельничука, недопущення чиновницького свавілля.

Євген Мельничук призначений директором державного підприємства «Тернопільстандартметрологія» після місцевих виборів 2010 року.

Під час виборів був включений до списку-«клону» кандидатів в депутати Тернопільської міської ради від ВО «Батьківщина». Список не був підтриманий партією Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», а осіб, що входили до нього назвали розкольниками та засланцями Партії Регіонів.

Силами Тернопільської міської виборчої комісії у бюлетень для голосування було включено саме «клоновані» списки кандидатів. Проте, Євген Мельничук не став депутатом. Його призначення на посаду директора державного підприємства «Тернопільстандартметрологія» місцеві політики розцінювали як компенсацію за участь в спробі розколу «Батьківщини», повідомляв “Інформаційний простір”

На сьогоднішній день пан Мельничук вже не працює в стандартах. Виконує обов’язки директора  Іван Богданович Бридун

Хто на Тернопільщині робить добру цеглу?

Прокурор Тернопільського району Василь Свергун порушив кримінальну справу