111

Активізовано роботи з ямкового ремонту автомобільних доріг області державного значення.

Станом на 8 квітня 2011 року Деренівським асфальтобетонним заводом відпущено дорожнім господарствам 2000 тонн асфальтобетону, яким ліквідовано більшість поточної ямковості.

На даний час вражено ямковістю 24940 кв. м автодоріг державного значення та 16300 кв. м територіальних доріг місцевого значення. Ліквідація ямковості складає 69%.

Тернопільською обласною службою зайнятості впродовж січня-квітня  2011 року щодо організації оплачуваних громадських робіт з утримання автомобільних доріг загального (загальнодержавного) користування, було залучено 413 осіб.

Безробітні виконували роботи з благоустрою смуг відведення вздовж автодоріг за межами проїжджої частини, очищення водовідвідних канав, отворів та труб для забезпечення стоку зливних і паводкових вод, вирубування кущів та самосіву, ремонту тросового огородження і автопавільйонів, вирівнювали стояки дорожніх знаків, сигнальних віх, очищали смуги відводу від залишків порубки тощо.

На проведення цих робіт у звітному періоді витрачено коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття 190,9 тис. грн.

Обласна служба зайнятості тісно співпрацює з філіями ДП «Тернопільський облавтодор». Враховуючи їх потребу та відповідні замовлення в базові центри зайнятості, станом на 7 квітня 2011 року,  продовжують працювати на оплачуваних громадських роботах з утримання автомобільних доріг загального (загальнодержавного) користування 73 безробітних, повідомляє сайт ОДА.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.