111

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян звернувся до вкладників фірми «Будівельник». Ошукані дольовики обіцяли вкотре прийти під стіни «Білого дому», якщо до запланованої дати будівництво їхнього житла не відновлять. Чергова така акція мала би відбутись у п’ятницю, 8 квітня. Проте губернатор попросив вкладників не приходити.

Валентин Хоптян: «У п’ятницю пікету не буде, оскільки я буду в Києві. Я буду просити, щоб у цей день вони не приходили. А щоб приходили тоді, коли б я міг до них вийти і з ними зустрітися. Я від людей не ховаюся. Ви розумієте, що це мені по спадковості залишилось. І зрештою, це люди. Це саме основне. Це ошукані люди».

Валентин Хоптян запевнив, що за місцем перебування та кроками Зеновія Щепановського влада області регулярно стежить. От і нещодавно працівники облдержадміністрації доповіли голові, що 8 квітня перший транш кредиту директор «Будівельника» отримає. Якщо ж ні, каже губернатор, – керівництво області діятиме іншими методами.

Валентин Хоптян: «У Криму, в районі ботанічного саду, біля Алушти, якоби в цієї будівельної організації є 15 гектарів землі. Ми пропонували йому варіант – реалізувати 5 гектарів. На що мені відповіли, що це не чисто його власність, а цілої групи людей і так далі. Але я ж не кажу продати всі 15 гектарів, я говорю тільки про 5. Давайте 5 гектарів продамо і запустимо організацію в роботу і розрахуємося з усіма боргами».

Якщо ошукані дольовики під стіни адміністрації 8 квітня все-таки прийдуть, з ними говоритиме заступник голови Микола Головач. У разі чергових невиконаних обіцянок, запевнив Валентин Хоптян, незавершені об’єкти доведеться передати іншим будівельним підприємствам, що не дуже вигідно ні Зеновію Щепановському, ні вкладникам його фірми.

ІНТБ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.