111

Загальнонаціональний щотижневик « Фокус» представив щорічний лістниг найперспективніших університетських программ.

У цьому році лістинг « Фокуса» містить 35 проектів, все це програми співпраці з українськими роботодавцями та закордонними університетами. У лістингу представлені не лише столичні ВНЗ, а й навчальні заклади зі Львова, Маріуполя, Макіївки, Дніпропетровська, Харкова та інших міст України.

Приємно відзначити, що до списку потрапив і Україно-нідерландський факультет економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

Беручи до уваги рейтинг « Фокуса» « Найперспективніші галузі та професії» , а також дані проекту компанії СКМ « Дискусійний клуб» , редакція відібрала 60 вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації, що готують спеціалістів у сфері агропромислового комплексу, економіки, фінансів та банківської діяльності, інформаційних технологій, юриспунденції, металургії, будівництва та архітектури. При відборі програм співробітництва з роботодавцями головними критеріями були практика чи стажування у компанії-партнері та кількість випускників, які були працевлаштовані за спеціальністю, повідомляє сайт університету

Складаючи рейтинг міжнародних проектів, редакція у першу чергу звертала увагу на можливість проходження практики чи стажування у закордонному ВНЗ та отримати диплом цього університету.

З лістингом кращих навчальних програм можна ознайомитись у новому номері журналу « Фокус» або за електронною адресою http://www.focus.ua/charts/107046

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.