111

Прокурор Шумського району  Віталій Сидоров порушив кримінальну справуза фактом організації грального бізнесу одним  із закладів райцентру

Прокуратурою  Шумського району проведено перевірку  в діяльності одного з інтернет-клубів  у районному центрі, в процесі якої встановлено, що метою функціонування даного закладу  є надання  платних послуг в сфері грального бізнесу. Працівники прокуратури виявили : грали на гроші в цьому клубі не лише дорослі.  На час проведення перевірки, ігровими програмами для виграшів грошей користувався і неповнолітній. Ставки ставились в межах 100 гривень.

Прокурором встановлено , що заклад функціонував без жодного дозволу.    Адміністратор  інтернет-клубу теж працював неофіційно, без укладення договору на працевлаштування.  За попередніми даними власник клубу — тернополянин.

Проведеним  комп’ютерно-технічним дослідженням та висновком спеціаліста встановлено, що  жорсткі диски 7-ми системних блоків містять ігрові  програми  «CoolFire», «DUOMATIC GAMES», «Igrosoft», «VIS-Games», «Superomatic-Casino» та інші, які використовуються для проведення ігор  з метою отримання прибутку.

Розслідування у справі триває, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури області

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.