111

Адміністрація президента запустила пілотний проект відбору кандидатів до давно анонсованого президентського кадрового резерву (ПКР) під назвою “Нова еліта нації”.

Днями розпочав роботу офіційний веб-сайт проекту (www.presidentcr.gov.ua). Запущена “пілотна” версія передбачає відбір 50 осіб для подальшого їх навчання у Гарвардському університеті.

Як йдеться в описі програми ПРК, нові якісні кадри повинні “пристрасно бажати кидати виклики традиційному мисленню”, зокрема, вони повинні мислити “як лідери, а не як виконавці чужих вказівок або розпоряджень”.

Саме ці якості, на думку творців “кадрового резерву”, і допоможуть президентові Віктору Януковичу “успішно впроваджувати програму його реформ”.

Серед вимог до кандидатів до ПКР – вища освіта, більше шести років повного робочого стажу, високі комунікаційні навички, досвід командної роботи, бажання працювати у проектах державного сектору України і високі аналітичні здібності.

Зарахованими до ПКР можуть бути тільки держслужбовці, які успішно пройдуть відповідний відбір, а визначення місця їх працевлаштування буде залежати від сфери знань, досвіду та особистих уподобань кандидата.

Надалі вони можуть бути працевлаштовані у координаційному центрі реформ при Адміністрації президента, на посади у Національних проектах, в Агентство з управління держвласністю, а також, можливо, до Кабміну та різних міністерств, або як радники в АП.

Нагадаємо, що створення президентського кадрового резерву є одним з етапів реформи державної служби. “У цьому році ми сформуємо, як і планували, президентський кадровий резерв “Нова еліта нації”, який створить механізм добору та залучення найбільш обдарованих громадян до впровадження реформ”, – запевнив Янукович наприкінці лютого.

Джерело: TCH

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.