Батьковi української трiйні — 72!

Поділитися
Ця сiм’я — унiкальна. Спочатку вони здивували всiх, коли зiйшлися (все-таки солiдна рiзниця у вiцi, матеры нещодавно виповнилося 34!), а вдруге — коли на свiт з’явилось троє малят.

“Мої дiвчатка народилися з вагою 2400 i 2240, а хлопчик — 2295, —
розповiдає “Експресу” Тетяна Довга. — Дiткам вже дала iм’я: син — Юрiй, донечки — Олександра i Василинка. Усiх разом i охрещу незабаром…”

Панi Тетяна з малюками мешкає у невеличкiй квартирi на першому поверсi. Окрiм новонароджених, у жiнки ще троє дiтей: старша донечка Тетяна (вiд першого шлюбу) та двiйко синiв — чотирирiчний Дмитрик i дворiчний Августин. Крихiтна малеча спить у лiжечку, поруч на крiслi присiла старша донька Тетяна, яка допомагає матерi доглядати малих.

“Слава Богу, мої малюки мають гарний апетит. Сина годую першим, адже мiй богатир народився найменшим, — жiнка бере хлопчика на руки, починає годувати немовля. — Працювала швачкою на мiсцевiй фабрицi. Та, як тiльки дiзналася про вагiтнiсть, головним для мене стало виносити дiтей та пiдготуватися до пологiв”.

“Коли дiзналися що у вас будуть трiйнята, злякалися”? — питаю жiнку.

“Та що ви, зрадiла! На четвертому мiсяцi вагiтностi пiшла на обстеження до лiкаря, а вiн i каже: “Вiтаю мамусю — у вас будуть трiйнята!” Я дуже люблю дiтей, вони — моя радiсть, щастя та надiя. Сенс усього мого життя”, — мовить жiнка.

… Пологи були важкими. Щоб урятувати всiх немовлят та їхню маму,
медикам ужгородського пологового будинку довелося робити кесарiв розтин. Найменша дiвчинка досi в лiкарнi…

Багато хто, прочитавши, що батьковi 72, подумає: як же главi сiм’ї в такому поважному вiцi вдається залишатись козаком?

“Особливого секрету молодостi не маю, — мовить батько дiтей Дмитро. — Вiрю в Бога, проваджу здоровий спосiб життя: не зловживаю горiлкою, не курю i щодня фiзично працюю. Та хiба ж це феномен, ось нашi предки жили до 150 рокiв. А чим ми гiршi?! Моя Тетяна — молодець, хороша господиня й нiжна, турботлива матуся. Виносила одразу трьох малюкiв i народила не у сiм мiсяцiв, як передрiкали, а “дотягла” до дев’яти”.

Трiйнятам у сiм’ї Довгих радi, та лише на одяг для малюкiв матерi довелося витратити чимало грошей. “Одна пара шкарпеточок коштує п’ять гривень. А менi потрiбно одразу три, та ще й повзунки, кофтинки з рукавичками i шапочки”, — зiтхає матуся.

Сiм’я отримає грошову допомогу вiд держави. Хочеться сподiватися, що не залишиться осторонь i мiсцева влада. Примiром, трiйнятам, якi народилася на Мукачiвщинi, подарували квартиру. А у помешканнi Довгих нинi на площi понад 45 квадратних метрiв тiсняться аж восьмеро людей…

Безробіття скоротилося статистично

У Тернополі до ювілею Івана Марчука спецпогасили конверт і виготовили штемпель