111

В обманутих вкладників «Тернопільської фірми «Будівельник» з’явився новий помічник. 6 травня ініціативна група, яка представляє близько трьох тисяч пайовиків цієї фірми, звернулася до народного депутата України Василя Деревляного. Нардеп узявся допомагати і вже знає, чому стільки часу цю проблему не можуть вирішити.

Василь Деревляний: «Влада є куплена Щепановським, у тому числі – керівники силових структур, тому що їхня бездіяльність дає мені підстави про це заявляти. Якщо б цього не було, то він однозначно вже відповідав би згідно чинного законодавства. Сьогодні влада Луценкові інкримінує мільйон із приписками, а тут – до мільярда обікрав і собі ходить».

Василь Деревляний каже, що допомагає людям не задля піару, як вважають деякі місцеві ЗМІ. Такої афери в Україні ще не було, а її вирішення сьогодні виходить на другий план, – стверджує він

ІНТБ

1 comment

  1. Андрій

    Правильно. Влада покриває Щепановського. Ще б пак. Фірму “Будівельник” створили два брати Щепановські. Сьогодні один з них голова Тернопільської райадміністрації. А н20 днів тому на інвестиційному форумі Хоптян нагородив Щепановського як кращого інвестора.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.