Дожилися! У тернопільському “обкомі” ділять понад 10 тонн “гуманітарки” між баптистами і євангелистами

Поділитися

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч провів  чергове засідання комісії з питань гуманітарної допомоги при обласній державній адміністрації.

На комісії було розглянуто питання щодо визнання вантажів, які надходять з-за кордону гуманітарною допомогою, а також питання надання та розподілу гуманітарної допомоги.

Серед тих, хто звернулися з проханням про визнання вантажів гуманітарною допомогою – обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Помісна Церква Євангельських Християн-баптистів з м. Тернополя, Помісна Церква Християн Віри Євангельської з м. Кременця, Тернопільська обласна громадська організація „Благодійність”, обласна комунальна психоневрологічна лікарня.

З розглянутих питань ухвалені рішення,  відповідно до чинного законодавства, надіслати матеріали для розгляду в Комісію з питань гуманітарної допомоги при Кабінеті Міністрів України щодо визнання гуманітарною допомогою вантажу загальною вагою 10307 кг, який надійшов з Німеччини, повідомляє сайт облдержадміністрації.

66 найкращих виробів юних техніків Тернопілля будуть представлені на Всеукраїнській виставці дитячої та юнацької творчості

“Патрійоти” з міської ради затвердили статут Тернополя, який профінансував світовий спекулянт Джордж Сорос