Губернатор Львівщини Михайло Цимбалюк заявив, що представники ВО “Свобода”… змусили його написати заяву про відставку

Поділитися


Про це він сказав у вівторок на прохання прокоментувати повідомлення про подання заяви про відставку, повідомляє Інтерфакс-Україна.
“Щодо моєї заяви, то я хочу зазначити, що коли є указ про призначення, то однозначно буде указ про звільнення. Я готовий до такого повороту подій”, – заявив губернатор.
“Але сьогодні вранці в мій робочий кабінет зайшла велика група депутатів обласної ради та міськради від фракції “Свобода”, які заблокували вихід і в агресивній формі вимагали тільки написання заяви“, – зазначив Цимбалюк. “Для того, щоб не провокувати ситуацію, не ускладнювати її, я написав заяву. Я зрозумів, що це якась спроба дестабілізувати ситуацію”, – сказав він.
На уточнююче питання, чи змусили його написати заяву, губернатор сказав: “Так, мене змусили написати цю заяву“.
“Після цього я поінформував керівництво адміністрації президента про те, що сталося. Зараз я працюю в звичайному режимі“, – розповів губернатор.
Крім того, Цимбалюк звернувся до прокуратури з проханням дати оцінку ситуації, що склалася під час святкування Дня перемоги у Львові. “Я звернувся до прокурора. Я думаю, що протягом 10 днів прокуратура дасть оцінку всім діям. Зараз працює комісія. Я спілкувався з міністром внутрішніх справ, попросив його також направити фахівців”, – заявив він.
“Ситуація була непроста. Було видно, що її хтось планував для дестабілізації ситуації”, – додав Цимбалюк. “Ми хочемо почути, чи були це політичні сили, або окремі особи, які намагалися дестабілізувати ситуацію в області”, – підкреслив він.
На питання, чи залишиться він на посаді губернатора, якщо президент не підпише його заяву про звільнення, Цимбалюк сказав: “Я працюю. Якщо президент мені довірить, я буду робити все для того, щоб не ганьбити честь цієї посади”.

Яка буде погода літом, восени та взимку?

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка перевели до Київської лікарні швидкої допомоги