111

Свого часу міська рада в дусі традицій відкритості і прозорості оголосила конкурс програм від молодіжних громадських організацій, прийом документів на який закінчився 1 травня цього року. А вже через 4 дні бюджетні кошті поділили (http://www.rada.te.ua/news/view/4496).
Цікавим виявився той факт, що через часткове неподання всіх необхідних документів комісія вирішила не допустити до визначення переможців конкурсу проекти Всеукраїнської (!!!) молодіжної прощі в національних строях до Зарваниці та «Реколекційно-відпочинковий табір «Сарепта-2011»Тернопільського міського товариства українських студентів-католиків «Обнова». Таким чином, жоден релігійний молодіжний проект цього року не фінансуватиметься з міського бюджету, хоча свою набожність міський голова Сергій Надал любить підкреслити, бо на окремих рекламних носіях досі висить його привітання з Великоднем.
Натомість на проведення проекту «Програма «Здорове майбутнє» Тернопільської міської молодіжної громадської організації Асоціація Захисту Прав і Свобод Молоді «Дружба» очікується фінансування від Тернопільської міської ради в сумі 87220,00 (вісімдесят сім тисяч двісті двадцять) гривень. Ще не факт, що ці гроші виділять, але ми нагадаємо, що Ігор Сцібайло, який очолює цю громадську організацію, є одночасно головою Громадської ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.2 comments

  1. Володимир

    По перше не 87 тисяч, а 8, по друге цікаво хто ж написав цю статтю громадської організації на загальноміському сайті?

  2. Володька

    по перше, 80 тисяч – це чітко видно з протоколу, на який подано посилання. по друге суспільні події (а це дєльожка бюджетних, тобто наших з вами грошей) повинні бути відкритими і прозорими. сайт Провсе – приклад в цьому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.