Мер Тернополя проситиме у Верховної Ради України дозволи на встановлення індивідуального опалення

Поділитися

Міський голова Тернополя Сергій Надал звертатиметься до Верховної Ради України щодо внесення змін в діюче законодавство і поновлення видачі мешканцям міста дозволів на встановлення індивідуального опалення.

Сергій Надал: «Ми зробимо звернення до Верховної Ради і до Уряду щодо внесення змін у діючі законодавство і постанови, щоб дати можливість людям встановлювати це опалення».

24 березня 2011 року розпорядженням міського голови затверджено новий склад комісії з розгляду питань, пов’язаних зі встановленням автономних систем опалення та гарячого водопостачання і відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в житловому фонді. Проте яким чином тернополяни зможуть отримувати дозволи, Сергій Надал поки не розповідає.

Сергій Надал: «Коли будемо мати відповідь з Кабінету Міністрів та Верховної Ради, то після того ми розкажемо, як саме люди повинні це робити».

Своє категоричне «проти» щодо видачі дозволів на встановлення індивідуального опалення висловив директор «Тернопільміськтеплокомуненерго» Василь Штопко. Керівник каже, якщо тернополяни масово відключатимуться від мереж централізованого опалення, підприємство, яке він очолює, працюватиме у збиток. А також це відчутно позначиться на гаманцях тих людей, які й надалі користуватимуться послугами «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Василь Штопко, КП «Тернопільміськтеплокомуненерго»: «Індивідуальне опалення негативно впливає на роботу нашої системи, оскільки чере нього вона розбалансовується – не повністю використовується встановлені потужності. А це призводить до того, що собівартість продукції зростає, що перекладається на плечі мешканців. По технічній причині: є різні будинки, з верхньої і нижньою розводкою. Коли в будинках запускається централізоване опалення, то потрібно «розвоздушувати» систему. А той, хто поставив на п’ятому чи дев’ятому поверсі індивідуальне опалення, він його закриває».

Нагадаємо, що однією з передвиборчих обіцянок Сергія Надала було встановлення дахових котелень. Сьогодні ж про це міський голова не говорить нічого, повідомляє телеканал ІНТБ

Як пройшла сесія Тернопільської облради (версія телекомпанії ТВ-4)

Депутат Віталій Смакоуз молодець: у Тернополі мешканці вулиці Володимира Великого, 5, тепер не бояться переходити дорогу