111

На сайті http://newcitizen.org.ua інтернет-газета “Про все” знайшла декларацію про доходи за 2010 рік народного депутта України Василя Деревляного. Декларація оприлюднена на запит ДИРЕКТОРА ПРОЕКТІВ ГО «ЦЕНТР UA»   ЗАЛІЩУКА С. П.

У своїй декларації головний бютівець Тернопілля зазначив, що за 2010 рік заробив 235 тисяч 939 гривень 47 копійок. Нардеп отримав матеріальну допомогу- 35 тисяч гривень. Заробітна плата Василя Тимофійовича становить 200 тисяч гривень. Члени його сім’ї –  дружина Олександра Борисівна заробила 36 тисяч гривень.


Народний депутат має земельну ділянку – 1000 метрів квадратних. Зате не має автомобіля, як його дружина. Пані Олександра є власницею легкового авто Hyundai GETZ. Цінних паперів, рахунків в банку подружжя Деревляних не має.  Як і квартири, будинку чи дачного будинку. Не має й гаража автомобіль.

Цікаво, що мешкає Василь Тимофійович, згідно декларації, у рідному селі Білоскірка Тернопільського району.

Нижче можна ознайомитись з декларацією народного депутата Василя Деревляного. Нагадаємо, днями оприлюднив свою декларацію про доходи за 2010 рік народний депутат Ярослав Джоджик.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.