Олексій Кайда: Силові структури підтримують злочинний режим Януковича

Поділитися

9 травня 2011 року у Львові відбувся протестний мітинг проти використання червоного прапору – символу сталінського реваншизму. У заході взяли участь представники Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Попри заборону Львівського обласного адмінсуду на проведення масових акцій під червоними прапорами, російські шовіністи потайки розгорнули червоний стяг на Пагорбі Слави. Його зловмисно привезли з півдня країни представники партій “Русскоє єдінство” і “Родіна”. Інакше як провокацією це назвати не можна.

У Львові виникло кілька епіцентрів протесту. Зокрема у найзапеклішому – на Пагорбі Слави – у протидії шовіністам активну участь взяла Тернопільська “Свобода”. Саме туди провокатори під охороною міліції пронесли червоне ганчір’я. Кілька тисяч правоохоронців стали на їхній бік.

“Сьогодні силові структури продемонстрували, що вони йдуть проти свого народу, натомість підтримуючи злочинний режим Януковича. 9 травня “силовики” покривали протиправні дії стосовно голів Тернопільської та Львівської обласних рад, депутатів та просто учасників мітингу. “Свобода” зробить усе, аби захисники червоних реваншистів відповіли перед судом та українським суспільством”, – заявив голова Тернопільської обласної організації ВО “Свобода” Олексій Кайда, повідомила “Про все” прес-служба Тернопільської обласної організації ВО “Свобода”

За перший квартал на Тернопіллі інфекційні захворювання зросли на 10,4%, а на ГРВІ аж на 36%!

Тернопільська “Свобода” нарешті оговталась після ніщівної поразки від комуністів і спромоглась на скупеньке повідомлення