Вибуховий спалах активності з «Євроавтобусом» у Чорткові

Поділитися

10-11-го травня Чортків відвідав міжнародний проект «Євроавтобус-4: молодь Європи – українським громадам». Молодь із 8 країн Європейського Союзу та України привезла свято Дня Європи в Україну.

 

В рамках заходів проекту на протязі 2-х днів у Чорткові проходили освітні, просвітницькі та міжкультурні заходи, організовані місцевою молоддю.

Серед проектів, що були ініційовані стала толока з облаштування території прогулянки і відпочинку у селищі Ридодуби «збережемо чисті узбіччя», ініціатива у Чорткові з відновлення благоустрою території дитячого скверу та встановлення інформаційного молодіжного стенду, присвяченого приїзду міжнародного проекту «Євровтобус-4».

В рамках програми 10-го травня в Чорткові відбулась серія тренінгів,які читали молоді люди із країн ЄС. Теми тренінгів були спрямовані на активізацію молоді місцевих громад і стосувались громадської активності, волонтерської служби, міжкультурних стереотипів та інформативних лекцій, які стосувались історії Європейського союзу та майстерності журналістики.

Чортків, що став першим містом, до якого завітав «Євроавтобус», надалі ж подорож проекту пролягатиме вісьмома областями України і 12 населеними пунктами.

«Я дуже вражений тим, що українська молодь хоче навчатися журналістиці і робити якісні статті. Я вже вдруге приймаю участь в Євроавтобусі і найбільше я вражений тим, що молодь вміла робити якісні статті англійською. Ми разом створили чудову газету», розповідає учасник із Італії, Матео Каззулані, тренер з журналістики.

В рамках діалогу із місцевою владою 11-го травня відбувся круглий стіл «розвиток міжнародної співпраці у молодіжному середовищі», що завершився досягненням міжнародних домовленостей на проведення міжнародного молодіжного табору за участі волонтерів із Польщі організаторами Євроавтобусу в Чорткові – молодіжною громадською організацією «Ініціатива» і районна молодіжна організація «Лідер». Місцева влада, і , зокрема, висловила свою повну підтримку молодіжним заходам та ініціатива і обіцяла сприяти їм в рамках подальшої програми.

«Метою проекту, що здійснюється Харківським осередком молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» є активізація української молоді невеличких міст, містечок та селищ України і ліквідація браку інформації громадянам із країн ЄС і України щодо одне одного.

Детальніше про програму: www.irf.ua

«Легенда УПА» запрошує молодь відкрити свою таємницю!

У ЦДМІ ім. О.Довженка відкрилась виставка «Зупинимо гепатит С»