29 червня на засіданні вченої ради ТНТУ ім.І.Пулюя відбулось урочисте нагородження кращих працівників університету

Поділитися

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагрудним знаком “Петра Могили” та дипломом за активну участь у виставці “Агро-2011” нагороджений завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв, к.т.н., професор Проць Ярослав Іванович.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий осбистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагрудним знаком “Відмінник освіти України” та дипломом за активну участь у виставці “Агро-2011” нагороджений проректор з наукової роботи, д.т.н., професор Рогатинський Роман Михайлович.Таким же ж дипломом нагороджений к.т.н., доцент Стадник Ігор Ярославович.

Подяку від міського голови за І місце у міському конкурсі на кращу бізнес-ідею “Тернопіль ― Євро 2012” за бізнес-ідею “Перетворимо Тернопіль в інноваційний центр з переробки бджолопродукції ― столицю бджолярства України” отримав д.е.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, голова творчого колективу авторів-розробників Андрушків Богдан Миколайович.

А почесна нагорода за триразову першість у рейтингу факультетів університету була вручена декану факультету економіки і підприємницької діяльності Ціх Галині Володимирівній, повідомляє сайт технічного університету.

16-17 липня 2011 року у Марійському духовному відпустовому центрі в с. Зарваниця Теребовлянського району відбудеться Всеукраїнська проща

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулось урочисте вручення сертифікатів із знання французької технічної мови групі 30 випускників Центру франко-української наукової кооперації і підготовки персоналу