«Аудіокнига кардинала Любомира Гузара «Суспільство і влада» за епохальністю, за значенням, якого ми ще до кінця не усвідомлюємо, нагадує працю Андрея Шептицького, написану 70 років тому, — «Як будувати рідну хату», — сказав на презентації аудіокниги «Суспільство і влада» у Тернополі заступник голови Тернопільської облради, член фракції УНП Олег БОБЕРСЬКИЙ.

 

У 1941 році Україна теж переживала нелегкі часи, і праця Андрея Шептицького стала для українців дороговказом на багато десятиліть вперед, як жити і боротись за незалежну Україну. Аудіокнига Любомира Гузара «Суспільство і влада» теж стане таким дороговказом на найближчі десятиліття, вважає Олег БОБЕРСЬКИЙ: «У сучасному економічному і політичному житті України принципи моралі, національних інтересів, на жаль не домінують. Тому живе слово Любомира Гузара з аудіокниги «Суспільство і влада» має стати і стане дороговказом насамперед для української молоді, для тих майбутніх політиків, чиї погляди і принципи зараз тільки формуються».

Цю книгу представник УНП вважає дуже корисною і для опозиції: «Багато було в останні роки проблемного. Опозиції також треба пройти очищення, аби зі світлими помислами іти у боротьбу за владу», — переконаний Олег БОБЕРСЬКИЙ.

«Я, обласна рада, будемо максимально сприяти, аби цю аудіокнигу отримали представники влади, насамперед депутатський корпус Тернопільської обласної ради, а також бібліотеки Тернопільщини», — сказав заступник голови облради, представник Української народної партії Олег БОБЕРСЬКИЙ.

Добавить комментарий