Гральні автомати залишаються поза законом

Поділитися

Однорукі бандити захопили в полон не одного азартного гравця. Тисячі ігроманів завзято крутили рулетку, робили ставки та, не задумуючись, програвали, не тільки тяжко зароблену готівку, але віддавали за борги власне майно. Нерідко, аби роздобути готівку, азартні гравці вдавалися до криміналу.
У липні 2009 року на виконання вимог Закону України « Про заборону грального бізнесу в Україні» правоохоронцями здійснено комплекс організаційних та практичних заходів щодо припинення діяльності суб’єктів господарювання у сфері грального бізнесу.
Однак попри усі заборони та чималі штрафні санкції, працівники міліції продовжують надалі виявляти нелегальні гральні заклади
Чергове підпілля незаконних гральних автоматів виявили днями в ході проведення оперативно–пошукових заходів тернопільські працівники управління боротьби з організованою злочинністю.
Нелегальний гральний заклад, незважаючи на заборону, справно функціонував у селищі Гусятин протягом тривалого часу, приносячи власнику чималі заробітки. 12 гральних автоматів підприємливий ділок розташував у підвальному приміщені, куди щодня навідувалися азартні клієнти, аби потратити готівку. На момент, коли до закладу навідалися правоохоронці, семеро відвідувачів азартно крутили рулетку. Працівники міліції вилучили усі дванадцять одиниць грального обладнання та кошти отримані від незаконного ігрового бізнесу.
Заняття незаконною господарською діяльністю призвело до порушення проти підприємливого ділка кримінальної справи за статтею 203 Кримінального кодексу України.
Проводиться розслідування.

У Тернополі продаються “Карпати” за 420 тисяч доларів

На Раді Церков прийняте звернення щодо Дня скорботи 22 червня