З цієї нагоди сьогодні відбулась прес-конференція міського голови Сергія Надала, народного депутата України від Народної Самооборони (Юрія Луценка), Президента Національної Федерації водно-моторного спорту України Віктора Шемчука. Перед зустріччю зі пресою, відбулось організаційне засідання комітету з питань організації та проведення міжнародного чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у Тернополі.
У ході наради наш кореспондент дізнався, що Тернопіль готовий до проведення спортивного дійства на 90%. Участь у змагання візьмуть 50 команд з 17 країни. У 2022 році цей вид спорту буде внесено до Офіційної програми Олімпійських видів спорту.
На жаль. у Тернополі не має спортсменів, а тим паче команди. яка візьме участь у серпневих змаганнях.
Бюджет змагань, на запитання “Про все”, Віктор Шемчук не розголосив. Ймовірно, це прибуткова справа, оскільки президент Національної Федерації водно-моторного спорту України поїхав з прес-конференції на шикарній іномарці з іменними номерами “ЗАХІД”. Хоча з бюджету країни ця федерація не фінансується.
Востаннє в Тернополі таке дійство проходило у 1987 році.
Для проведення чемпіонату набирають волонтерів зі знанням іноземної мови.

1 comment

  1. олеся

    чемпіонат такого масштабу у Тернополі – це круто. Обовязково треба відвідати захід. Самій цікаво, чи прибуткова це справа? Можливо, і що з того. Хай мають. добре, що вміють думати головою і заробляти, а не красти.

Напишіть відгук