Як пройде чемпіонат Європи з водо-моторних видів спорту у Тернополі під патронатом зятя Кучми

Поділитися

З цієї нагоди сьогодні відбулась прес-конференція міського голови Сергія Надала, народного депутата України від Народної Самооборони (Юрія Луценка), Президента Національної Федерації водно-моторного спорту України Віктора Шемчука. Перед зустріччю зі пресою, відбулось організаційне засідання комітету з питань організації та проведення міжнародного чемпіонату Європи з водно-моторного спорту у Тернополі.
У ході наради наш кореспондент дізнався, що Тернопіль готовий до проведення спортивного дійства на 90%. Участь у змагання візьмуть 50 команд з 17 країни. У 2022 році цей вид спорту буде внесено до Офіційної програми Олімпійських видів спорту.
На жаль. у Тернополі не має спортсменів, а тим паче команди. яка візьме участь у серпневих змаганнях.
Бюджет змагань, на запитання “Про все”, Віктор Шемчук не розголосив. Ймовірно, це прибуткова справа, оскільки президент Національної Федерації водно-моторного спорту України поїхав з прес-конференції на шикарній іномарці з іменними номерами “ЗАХІД”. Хоча з бюджету країни ця федерація не фінансується.
Востаннє в Тернополі таке дійство проходило у 1987 році.
Для проведення чемпіонату набирають волонтерів зі знанням іноземної мови.

Прокурор області повідомив, що найбільшому будівельному аферисту Тернопілля світить 12 років за гратами

Народного артиста України, актора Тернопільського академічного українського драматичного театру ім.Т. Шевченка Володимира Ячмінського привітав із ювілеєм голова обласної ради