Двадцятирічний тернополянин ще не відбув умовного покарання, яке отримав минулого року за вчинення крадіжки, як знову став «героєм» кримінальної справи. Цього разу молодика затримали за підозрою у вчиненні пограбування.
Як розповів начальник карного розшуку тернопільської міської міліції Анатолій Стельмащук, затримали підозрюваного співробітники відділу служби охорони. До них звернувся один з потерпілих і повідомив, що неподалік одного з розважальних центрів невідомий, погрожуючи йому та двом його товаришам, пограбував їх. Оперативно відреагувавши на повідомлення, міліціонери вже за декілька хвилин затримали зловмисника. Як з’ясувалося, молодик був напідпитку, а троє тернополян потерпіли через те, що відмовилися дати йому цигарку.
Зловмисник зустрів трьох жителів обласного центру на сходах більярдного клубу і попросив запалити. Але ті відмовили йому. Довго не роздумуючи, ображений прохач підійшов до найближчого сміттєвого бака, вихопив звідти скляну пляшку, розбив її та повернувся з осколками в руках до кривдників. Маючи знаряддя погроз, він наказав вийняти з кишень не лише цигарки, а й гроші та мобільні телефони і покласти усе на землю. Саме в момент, коли лиходій збирав чужі речі, одному з потерпілих вдалося втекти і звернутися за допомогою до правоохоронців.
Підозрюваного затримали. Проти нього порушили кримінальну справу.

Напишіть відгук