З панчохою на голові і через дах – на справу

Поділитися

Свої злочини 22-річний кременчанин планував ретельно. Ще б пак, досвід кримінальний мав, бо нещодавно повернувся з місць позбавлення волі, де мотав термін за незаконне заволодіння транспортним засобом, та й телевізійні детективи – неабияка інструкція навіть для початківців.
Як розповів начальник Кременецького райвідділу внутрішніх справ Василь Крайник, злодій облюбував одну з крамниць у райцентрі. Знайшовши лазівку на даху, через мансардне вікно, він декілька разів проникав до торгового закладу. Вперше поцупив перфоратор. Крадене збув на ринку. А далі з дводенною періодичністю став красти гроші з каси.
Власник одразу й не помітив пропажі, проте, коли стали зникати гроші, грішно запідозрив когось з продавців. Правоохоронців про випадок детально не інформував, вирішив сам вивести злодія на чисту воду. Час, коли злодій знову полізе красти гроші, вичислити було неважко, адже той навідувався через день.
Якоїсь вночі господар разом з сином зробили засідку в крамниці. Близько опівночі почувся шум на даху. Власник не очікував, що саме звідти спуститься злодій, адже був впевнений, що хтось з його робочих тишком пройде через двері, від яких має запасний ключ. Та ще більше здивування викликав образ крадія – той був з панчохою на голові.
Затримавши нічного візитера, власник крамниці зателефонував до чергової частини. Міліціонери забрали зловмисника до райвідділу, а вже там довідалися і про кількість злодійських вилазок і про суму грошей, яку викрав затриманий.
Підозрюваний розповів, що крав відносно небагато, щоб господар не помітив. Таким чином, розраховував на тривале «відвідування» чужої крамниці. Двісті гривень йому вистачало на два дні. Отже, за чотири рази поцупив перфоратор та шістсот гривень.
Але не допомогли злодієві ні «економність», ні маскування, ні навіть оригінальний шлях проникнення. Проти затриманого слідчі порушили кримінальну справу за статтею 185 частиною 3 Кримінального кодексу України. Міра запобіжного заходу – утримання під вартою.

Народного артиста України, актора Тернопільського академічного українського драматичного театру ім.Т. Шевченка Володимира Ячмінського привітав із ювілеєм голова обласної ради

Важкі злочини терміну давності не мають